Jsme designéři jsme pár

Jsme týmem interiérových designérů, kteří si zakládají na individuálním a osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Nechceme být pouhým strojem na návrhy, a proto ke každému projektu přistupujeme jedinečně, s důrazem na každý detail. 

Snažíme se vnést do každého projektu lidský přístup a vytvářet smysluplná řešení na míru našim klientům, aby interiér odpovídal právě jejich stylu života, dlouhodobým potřebám a estetických preferencím.

Naší vášní je cestování a sledování nejnovější trendů v interiérovém designu, ale zároveň respektujeme tradiční hodnoty a architektonické prvky, které jsou důležité pro každý prostor.

Při naší práci dbáme na to, aby každý design nejen vizuálně oslovil, ale také byl funkční a přizpůsobil se vašemu životnímu stylu. Věříme, že kvalitní interiérový design má potenciál zlepšit váš život a přispět k vašemu pohodlí a celkové spokojenosti.

Interiéroví designéři studia Bomista

Interiér od návrhu
až po realizaci

Umíme obsáhnout celý proces zpracování od prvního návrhu až po asistenci při finální realizaci. Co nezvládneme my, na to máme partnery napříč obory – truhláře, projektanty, řemeslníky.

Šárka Bláhová, DiS.

Interiérová designérka, absolventka Vyšší odborné školy uměleckoprůmyslové v Praze a designu interiéru na SPŠ Volyně.

Již během studia získala cenné zkušenosti při návrzích soukromých i komerčních interiérů a dokončila několik realizacích RD. Potřebnou praxi získala v předním pražském studiu. Pochází ze Šumavy, miluje přírodní materiály a ráda pracuje s kvalitním dřevem. Její osobitý a minimalistický styl s důrazem na funkčnost a kvalitu zvolených materiálů ocení nejeden klient. Vždy překvapí originálním a velmi funkčním řešením!

Radek Bláha, DiS.

Designér, absolvent designu interiéru na SPŠ ve Volyni a výtvarné tvorby se zaměřením na prostorový a grafický design na Orange Factory, se v praxi nezaměřuje pouze na návrhy interiérů, ale také na grafický a produktový design. 

Jeho portfolio zahrnuje různorodou tvorbu pro malé živnostníky i velké společnosti, kde se více přiblížil k marketingu a lépe pochopil potřeby zákazníka. Radek především řídí projekty a dohlíží na ostatní. Svět interiérů propojuje s tím reálným.

Náš tým & partneři

Úspěšný projekt může vzniknout pouze na základě spolupráce trojúhelníku klient, designer a dodavatel. Doporučíme Vám vhodné a ověřené dodavatele a zajistíme výrobu nábytku na míru. Jen tak můžeme udržet maximální kvalitu a finální podobu celého návrhu.

Bude-li si to Váš projekt vyžadovat, přizveme si na konzultaci naše partnery, kteří Vám pomohou například s výběrem kuchyňských spotřebičů, podlahových krytin a dalším. I designér potřebuje k ruce několik odborníků.

Také nadále rozšiřujeme spolupráci s dalšími architekty, designéry a projektanty, které Vám již brzy představíme.