Cena návrhu interiéru

Cena návrhu interiéru je velmi individuální a je ovlivněna několika faktory. Především počtem konzultací, prvků na míru a náročností klienta. Přibližná cena za návrh interiéru je stanovena po úvodní konzultaci. Pro lepší představu se však dá říci, že cena za detailní návrh jedné místnosti se pohybuje v rozmezí deset až dvacet tisíc korun.

Orientační cena
kompletní návrh místnosti

Ložnice 11 000 Kč až 18 000 Kč
Dětský pokoj 13 000 až 20 000 Kč
Obývací pokoj 12 000 až 19 000 Kč
Předsíň 7 000 Kč až 14 000 Kč
Kuchyně 13 000 až 20 000 Kč
Kuchyně s obývacím pokojem 25 000 Kč až 32 000 Kč
Koupelna 12 000 Kč až 19 000 Kč

Nejčastěji řešíme kompletní interiér, kde společně konzultujeme a navrhujeme interiér od úvodní konzultace a zaměření, přes 2D půdorysy nábytku a elektroinstalace, až po 3D model a vizualizace jednotlivých místností. Podíváme se na reálné vzorky a navštívíme vybrané showroomy. Na závěr vypracujeme rozpočet, tabulku prvků, výkresy pro jednotlivá řemesla a především pak podklady k nábytku na míru. Na realizaci vám také rádi dohlédneme.

Úvodní
konzultace

Konzultace v místě projektu, případně u nás v kanceláři trvá přibližně 120 minut a při dohodnutí spolupráce je standardně zdarma. Na úvod nás můžete nezávazně kontaktovat také pomocí e-mailu nebo telefonu.

Návrh interiéru
kompletní

Celkové řešení půdorysu, návrh rozmístění elektroinstalace, rozvodů, barevný a materiálový koncept, návrh dveří a podlah, 3D vizualizace všech prostor, tabulka konkrétních zařizovacích prvků, výkresy nábytku na míru, zajištění vzorků, rozpočet zařizovacích prvků, potřebné konzultace, návrh dodavatelů a obchodů – standardně 40 000 až 95 000 Kč

Dopravné

Dopravné u konzultace a asistence v místě projektu je aktuálně 10 Kč/km. Tato položka je vždy řešena individuálně, kdy přihlížíme k rozsahu projektu a nutnosti naší účasti na stavbě.

Orientační cena
základní návrh místnosti

Ložnice od 8 000 Kč
Dětský pokoj od 10 000 Kč
Obývací pokoj od 9 000 Kč
Předsíň od 6 000 Kč
Kuchyně od 10 000 Kč
Kuchyně s obývacím pokojem od 18 000 Kč
Koupelna od 9 000 Kč

Nevíte si rady s prostorem a stačí vás pouze nasměrovat? Pro vás je pak vhodný částečný návrh interiéru, který obsahuje úvodní schůzku, soupis zadání, moodboard, návrh materiálů a 2D půdorys nábytku se zákresem kót. Ostatní, jako je výběr konkrétního nábytku, svítidel, doplňků i materiálů, zůstává jen na vás. Na vás bude také zajištění vzorků, obcházení showroomů a především pak vytvoření zadání a podkladů pro jednotlivé řemeslníky a truhláře.

Konzultace
designéra

Konzultace jednoho designéra je zpoplatněna částkou 890 Kč, práce dvou designérů společně pak 1 590 Kč. V rámci kompletního návrhu je několik konzultací součástí projektu.

Autorský
dozor

Nejnáročnější částí naší spolupráce je realizace návrhu. Proto je velmi důležitá spolupráce trojúhelníku designer, dodavatel a klient. Cena je stanovena individuálně dle rozsahu realizace. Kompletně zajišťujeme jak výrobu a montáž nábytku na míru, tak dokončovací interiérové práce, jako je malování, tapetování, nebo instalace svítidel.

Vizualizace

V rámci návrhu obdrží klient několik pohledů každé místnosti jako součást projektu. V případě zájmu o extra reálné vizualizace pak začínají na částce 7 000 Kč za jeden snímek.

Nezávazná poptávka

Poptávka našich služeb je naprosto nezávazná. Neváhejte nám zaslat Váš projekt, představy, termín realizace a my se Vám ozveme s návrhem dalšího postupu.