Cena návrhu interiéru

Cena návrhu interiéru je velmi individuální a je ovlivněna několika faktory. Především počtem konzultací, prvků na míru a náročností návrhu. Přibližná cena za návrh interiéru je stanovena po úvodní konzultaci. Pro lepší představu se však dá říci, že cena za detailní návrh jedné místnosti včetně konzultací, výkresů pro řemeslníky a dalších nezbytných podkladů, se pohybuje v rozmezí deset až dvacet tisíc korun.

Kompletní návrh interiéru včetně všech výkresů

Nejčastěji řešíme kompletní interiér, kde společně konzultujeme a navrhujeme interiér od úvodní konzultace a zaměření, přes 2D půdorysy nábytku a elektroinstalace, až po 3D model a vizualizace jednotlivých místností. Podíváme se na reálné vzorky a navštívíme vybrané showroomy. Na závěr vypracujeme rozpočet, tabulku prvků, výkresy pro jednotlivá řemesla a především pak podklady k nábytku na míru. Na realizaci vám také rádi dohlédneme.

Ložnice 11 000 Kč až 18 000 Kč
Dětský pokoj 13 000 až 20 000 Kč
Obývací pokoj 13 000 až 20 000 Kč
Předsíň 7 000 Kč až 14 000 Kč
Kuchyně 13 000 až 20 000 Kč
Kuchyně s obývacím pokojem 25 000 Kč až 32 000 Kč
Koupelna 12 000 Kč až 19 000 Kč

Základní návrh interiéru (designová studie)

Designová studie obsahuje úvodní schůzku a soupis zadání, případné zaměření prostoru, moodboard, návrh materiálů a barev, dispoziční řešení – 2D půdorys nábytku se zákresem kót, 3D model, vizualizaci, autorský design nábytku na míru, představení dostupných vzorků a konzultaci nad návrhem u nás v kanceláři. Tato studie neobsahuje zpracování dokumentace pro řemesla, výkresy elektroinstalace, výkresy nábytku, tabulku prvků a další podklady k realizaci.

Ložnice od 7 000 Kč
Dětský pokoj od 9 000 Kč
Obývací pokoj od 8 000 Kč
Předsíň od 6 000 Kč
Kuchyně od 9 000 Kč
Kuchyně s obývacím pokojem od 16 000 Kč
Koupelna od 8 000 Kč

Úvodní konzultace

Konzultace v místě projektu, případně u nás v kanceláři trvá minimálně 120 minut a při dohodnutí spolupráce je standardně zdarma. Na úvod nás můžete nezávazně kontaktovat také pomocí e-mailu nebo telefonu.

ZDARMA

Konzultace designéra

Konzultace jednoho designéra nad rámec projektu je zpoplatněna částkou 890 Kč, práce dvou designérů společně pak 1 590 Kč. V rámci kompletního návrhu je několik konzultací součástí projektu.

890 Kč/hod.

Autorský dozor

Nejnáročnější částí naší spolupráce je realizace návrhu. Proto je velmi důležitá spolupráce trojúhelníku designer, dodavatel a klient. Cena je stanovena individuálně dle rozsahu realizace. Kompletně zajišťujeme jak výrobu a montáž nábytku na míru, tak dokončovací interiérové práce, jako je malování, tapetování, nebo instalace svítidel.

Individuální cena

Dopravné

Dopravné u konzultace a asistence v místě projektu je aktuálně 10 Kč/km. Tato položka je vždy řešena individuálně, kdy přihlížíme k rozsahu projektu a nutnosti naší účasti na stavbě.

10 Kč/km z místa Žitná 26, Praha 2

Vizualizace

V rámci návrhu obdrží klient několik pohledů každé místnosti jako součást projektu. V případě zájmu o extra reálné vizualizace pak začínají na částce 7 000 Kč za jeden snímek.

Standardně ZDARMA v rámci projektu

Nezávazná poptávka

Poptávka našich služeb je naprosto nezávazná. Neváhejte nám zaslat váš projekt, představy, termín realizace a my se vám ozveme s návrhem dalšího postupu. Pokud nemáte ještě jasno, zašleme vám náš úvodní dotazník, který vám se zadáním pomůže. Následně se sejdeme u dobré kávy, některý z projektů vám pro lepší představu blíže ukážeme a zároveň dostatečně a do hloubky probereme vaši představu a potřeby.

Napište nám