Služby bytového designéra

Nabízíme kompletní návrh interiéru, přičemž se snažíme ušetřit váš čas i peníze. Umíme obsáhnout celý proces zpracování od prvního návrhu až po asistenci při finální realizaci. Díky více než 8 letým zkušenostem jsme schopni pro vás zajistit také spolehlivé a vhodné dodavatele.

Návrh interiéru od A do Z

Kompletní projekt interiéru od návrhu dispozice, přes 3D model, vizualizace, výběr konkrétních prvků, až po autorský dozor při realizaci.

Úvodní konzultace v délce 120+ minut, zaměření nebo nastudování výkresové dokumentace, dispoziční řešení – navržení stavebních úprav, dispoziční řešení – 2D půdorys nábytku, koncepční návrh interiéru, návrh materiálů a barev, hmotové řešení interiéru – 3D model, návrh autorského / vestavného nábytku a jeho model, vizualizace všech místností (částečně realistické – nadstandardní provedení), konzultace nad návrhem v délce 120+ minut, představení dostupných vzorků, případné návštěvy showroomů, tabulka zařizovacích prvků, orientační rozpočet, zpracování dokumentace pro řemesla, návrh osvětlení a jeho specifikace, výkres elektroinstalace (zásuvky, vypínače, vývody, světla,...), rozkreslení atypického nábytku pro truhláře, finální schůzka nad návrhem a výkresy nábytku, cenová nabídka nábytku.

Studie interiéru

Chcete pouze nasměrovat a tvořit interiér svépomocí? Máte zájem o levnější návrh interiéru bez výkresové dokumentace pro řemeslníky a truhláře?

Úvodní konzultace v délce 90 minut, vlastní zaměření, dispoziční řešení – 2D půdorys nábytku, koncepční návrh interiéru – návrh materiálů a barev, moodboard (koláž), konzultace nad návrhem v délce až 60 minut.
Designová studie interiéru neobsahuje 3D model a vizualizace, naše zaměření, výkresovou dokumentaci jako návrh elektroinstalace (vývody, zásuvky, vypínače, osvětlení,...), výkresy nábytku pro truhláře a další.

Realizace interiéru

Jelikož v naprosté většině našich návrhů využíváme také námi navržený nábytek na míru, tak vám tento nábytek také umíme vyrobit a dodat. Zároveň můžeme zajistit další ověřené dodavatele, kteří se hodí pro váš projekt.

Výroba a montáž nábytku na klíč, spolupráce při realizaci a vyřízení dotazů řemeslníků, průběžné ověřování a dodržování návrhu, konzultace a zprostředkování svítidel od světelného studia, konzultace a zprostředkování stínící techniky, konzultace a zprostředkování čalounických prvků, konzultace a zprostředkování povrchů jako jsou betonové stěrky, benátské štuky apod., účast při montáži nábytku a kontrola finálního výsledku.

Návrh & výroba nábytku

Od návrhu po montáž

Návrh autorského a vestavného nábytku, návrh a výroba dřevěných produktů, zprostředkování kompletní výroby a montáže nábytku na klíč (kuchyně, šatní skříně,...), dřevovýroba a soustružení ve vlastní truhlárně.

Jak pracujeme