Jak pracujeme

Navrhneme celý interiér vašeho bytu nebo domu, případně jen jeho část. Pomůžeme Vám vyvarovat se chyb a vytvoříme interiér, do kterého se budete rádi vracet.

Úvodní konzultace

1.

Prvním krokem pro realizaci úspěšného projektu je úvodní konzultace. Během našeho prvního setkání či telefonátu získáváme informace o rozsahu projektu a vašich představách. Zároveň Vám odpovíme na všechny otázky a začneme připravovat cenovou nabídku. Můžeme se setkat v místě projektu nebo raději zvolit kávu u nás v kanceláři.

Inspirace a požadavky

2.

Abychom se lépe seznámili s vaším vkusem a očekáváním, potřebujeme znát vaše oblíbené barvy, styly a materiály. V této fázi je velmi důležité znát i vaše záliby a koníčky. Nejlépe poznat Vás samotné, abychom interiér navrhli pro Vás. K tomuto účelu máme připravený jednoduchý formulář, který vám zašleme k vyplnění, případně se opět potkáme osobně.

Zaměření a fotodokumentace

3.

Pokud nemáte k dispozici stavební výkresy, nebo neodpovídají aktuálnímu stavu, provedeme profesionální zaměření. Zároveň si celý prostor prohlédneme a nafotíme. Naše návštěva je u větších projektů nutností. Není li osobní návštěva možná, pak potřebujeme dodat kompletní stavební výkresy a odpovědi na naše dotazy.

Koncepční návrh

4.

V této fázi začínáme vytvářet designovou studii, přičemž vycházíme z vašich požadavků a daného prostoru. Řešíme zde především dispozici a ergonomii prostoru. Výsledkem je návrh půdorysného řešení a představa o barvách a zvolených materiálech. Pokud nám to bude dávat smysl, navrhneme více půdorysných variant. Následuje on-line konzultace a vaše odsouhlasení.

Jak pracujeme a děláme interiéry
Projektování a vizualizace

5.

Vybíráme skutečný nábytek, osvětlení a materiály. Řešíme zde všechny detaily projektu. Konzultujeme s odborníky, řemeslníky a navštěvujeme showroomy. Výsledkem je 3D vizualizace celého prostoru, díky které získáte nejlepší představu o tom, jak bude celý prostor vypadat a působit. Na závěr navrhujeme atypický nábytek pro následnou výrobu.

Dokumentace

6.

Poskytneme Vám vše, co k rekonstrukci potřebujete. Realistickou vizualizaci, půdorysné řešení, výkres s osvětlením a elektroinstalací, spárořezy obkladů a seznam zařizovacích prvků. Tímto máte v rukou přibližný rozpočet a podklady pro řemeslníky. Rekonstrukce může začít!

Dodavatelé

7.

Úspěšný projekt může vzniknout pouze na základě spolupráce trojúhelníku klient, designer a dodavatel. Doporučíme Vám vhodné a ověřené dodavatele a zajistíme výrobu nábytku na míru. Na realizaci také rádi dohlédneme.

Realizace

8.

Můžeme kompletně zajistit jak výrobu a montáž nábytku na míru, tak dokončovací interiérové práce, jako je malování, tapetování, nebo instalace svítidel. Na samotný průběh realizace také rádi dohlédneme.

Kolik návrh stojí?