Interiéroví designéři Strakonice

Jsme interiéroví designéři, kteří mají kolem sebe další šikovné lidi. Architekta, truhláře, čalouníka či malíře.
Nechceme být pouhým strojem na návrhy, a proto ke každému projektu přistupujeme jedinečně, s důrazem na každý detail. Necháváme si záležet na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a projektům vždy věnujeme dostatek času, abychom dosáhli perfektního výsledku.
Interiéroví designéři studia Bomista

Služby
interiérového designéra

Umíme obsáhnout celý proces zpracování od návrhu dispozice, přes 3D vizualizace a vzorování materiálů, až po asistenci při finální realizaci.

Nabízíme částečný i kompletní návrh interiéru včetně výkresové dokumentace, návrh a výrobu nábytku a v neposlední řadě autorský dozor při realizaci.

Kde nás najdete?

Přestože se primární kancelář našeho studia nachází v centru Prahy na adrese Žitná 26, naším druhým domovem je Pošumaví.

Strakonice, Vimperk, Kašperské Hory? Žádný problém. Úvodní konzultace nejčastěji probíhá přímo v místě realizace, ale můžeme se potkat také v truhlárně u obce Čestice.

Kolik návrh interiéru stojí?

Cena návrhu interiéru je velmi individuální a je ovlivněna několika faktory.

Pro lepší představu jsme však připravili orientační ceník a úvodní dotazník, díky kterému můžeme orientačně určit časovou i cenovou náročnost vašeho projektu. Veškeré poptávky jsou u nás nezávazné.

Přečtěte si jak pracujeme