Cena návrhu interiéru

Cena návrhu interiéru je velmi individuální a je ovlivněna několika faktory. Především počtem konzultací, prvků na míru a náročností klienta. Přibližná cena za návrh interiéru je stanovena po úvodní konzultaci. Pro lepší představu se však dá říci, že cena za detailní návrh jedné místnosti se pohybuje v rozmezí patnáct až dvacet pět tisíc korun.

Úvodní
konzultace

Konzultace v místě projektu, případně u nás v kanceláři trvá přibližně 120 minut a při dohodnutí spolupráce je standardně zdarma. Na úvod nás můžete nezávazně kontaktovat také pomocí e-mailu nebo telefonu.

Návrh interiéru
kompletní

Celkové řešení půdorysu, návrh elektro a osvětlení, rozvodů, stínící techniky, barevný a materiálový koncept, návrh dveří a podlah, 3D vizualizace všech prostor, tabulka konkrétních zařizovacích prvků, výkresy nábytku na míru, zajištění vzorků, rozpočet zařizovacích prvků, potřebné konzultace, návrh dodavatelů a obchodů – standardně 40 000 až 120 000 Kč

Dopravné

Dopravné u konzultace a asistence v místě projektu je aktuálně 10 Kč/km. Tato položka je vždy řešena individuálně, kdy přihlížíme k rozsahu projektu a nutnosti naší účasti na stavbě.

Konzultace
designéra

Konzultace jednoho designéra je zpoplatněna částkou 890 Kč, práce dvou designérů společně pak 1 590 Kč. V rámci kompletního návrhu je několik konzultací součástí návrhu.

Autorský
dozor

Nejnáročnější částí naší spolupráce je realizace návrhu. Proto je velmi důležitá spolupráce trojúhelníku designer, dodavatel a klient. Cena je stanovena individuálně dle rozsahu realizace. Můžeme kompletně zajistit jak výrobu a montáž nábytku na míru, tak dokončovací interiérové práce, jako je malování, tapetování, nebo instalace svítidel.

Vizualizace

V rámci návrhu obdrží klient několik pohledů každé místnosti jako součást projektu. V případě zájmu o extra reálné vizualizace pak začínají na částce 8 000 Kč za jeden snímek.

Nezávazná poptávka

Poptávka našich služeb je naprosto nezávazná. Neváhejte nám zaslat Váš projekt, představy, termín realizace a my se Vám ozveme s návrhem dalšího postupu.